ELISA Kitleri - Meditek R&D|ELISA Araştırma Kitleri|Flow Sitometri-IHC Antikorları

ELISA Kitleri (Bilimsel Araştırma Amaçlı)

ELISA Araştırma Kitleri, ELISA Kit    

  √  Çalışma modeli canlı grubuna spesifik Human ELISA Kitleri, Rat ELISA Kitleri, Mouse ELISA Kitleri ve diğer model canlılar için ölçüm kitleri panelimiz dahilinde bulunmaktadır.
Metabolik Sendrom, Endokrinoloji, Diyabet ve Obezite, Kemik Metabolizması, Apoptoz, İnflamasyon, Anjiyogenez, İmmünoloji, Kanser Biyolojisi, Sitokin, Adipokine, Kemokin ve Büyüme Faktörleri, Oksidatif Stres, Organ Hasarı,
 Kardiyovasküler Biyomarker Araştırmaları, Nörobiyoloji, Kök Hücre Araştırmaları gibi birçok alanda kapsamlı ürün panelimiz ile araştırmalarınızın laboratuvar ölçümlerinde hassas ve güvenilir sonuçlar alabileceğiniz doğru ürünler sunuyor ve bu ürünlerin satış öncesi ve satış sonrası servislerini sağlıyoruz.
 
 
ELISA Kitleri ile ilgili detaylı teknik bilgi, listede bulunmayan farklı ürünler/ markalar  ve  proje hazırlık aşamasında gerekli diğer dökümanlar için bize ulaşın ► info@meditekrnd.com
 
Çalışmalarınızın laboratuvar aşamasında da yanınızdayız: Aplikasyon / ELISA Kitleri Çalışma Hizmeti içeriği ve şartları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 
 
ELISA (Enzyme-Linked ImmunoSorbent Assay ) yöntemli çalışmalar ile birçok biyolojik numune tipi (serum, plazma, doku homojenatı, hücre kültürü supernatant örnekleri, hücre lisatı, tükürük, idrar, gözyaşı, Cerebrospinal Fluid (CSF)- BOS sıvısı, diş eti oluğu sıvısı/ gingival crevicular fluid, sinoviyal sıvı/ eklem sıvısı / synovial fluid, Bronchoalveolar Lavage (BAL) Fluid) analiz edilebilmekte ve elden edilen veriler birçok alanda biyolojik marker profillerinin saptanmasını sağlamaktadır.

√  Çalışmanıza ve kullanacağınız numune türüne en uygun ELISA kitini belirlemek için bizden bilgi isteyin: Çalışmak istediğiniz parametre / canlı grubu ya da örnek tipi için ELISA Kitleri ürün panelimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir, ürünlerin teknik özelliklerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.
 
Güvenilir sonuçlar elde etmenin en temel şartı belirlediğiniz biyolojik numunenin birçok özelliğine de bağlıdır. Numune türü, numunenin toplanması, doğru ve uygun koşullarda saklanması ve saklanma süresi birçok biyolojik marker profilinin değerlendirilmesini önemli ölçüde etkileyebilmektedir. Çalışmanızın her aşaması ile ilgili bilgi almak istediğiniz konular için bize e-mail gönderebilirsiniz.

Standart ELISA Kitlerinden farklı olarak numunlerinizin miktar ve spesifik özelliklerine göre daha hassas çalışma imkanı sağlayan diğer ELISA Kiti ürün gruplarımız:

 

ELISA Araştırma Kitleri Alfabetik Ürün Listemiz

 

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z