Hakkımızda - Meditek R&D|ELISA Araştırma Kitleri|Flow Sitometri-IHC Antikorları

Hakkımızda

 

Bilimsel Araştırma Projelerine yönelik ürün panelini her geçen gün yenileyen ve güçlendiren firmamızın  temel çalışma alanı ELISA Araştırma Kitleri, Araştırma amaçlı Kimyasallar, Aktivite Ölçüm Kitleri, Rekombinant Proteinler, İmmünohistokimya ve diğer uygulamalar için Primer ve Sekonder Antikorlar  ve Flow Sitometri yöntemli Kit, Reaktif ve Antikorlar olup, araştırmalarınızın laboratuvar ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilmek adına geniş ve kapsamlı ürün profilimiz ile sizlere en etkin şekilde yardımcı  olmaya olmaya devam ediyoruz.

İmmünoloji, Biyokimya, Metabolik Sendrom, Endokrinoloji, Onkoloji, Oksidatif Stres, Apoptoz, Diyabet, Obezite, Hematoloji, Kök Hücre Biyolojisi, Hücresel Analiz ve Moleküler Biyoloji gibi temel alanlarda kapsamlı ve kaliteli ürün profilimiz ile çalışmalarınıza hizmet ve destek sağlıyor olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Meditek R&D Tıbbi Cihaz Sistemleri Med. Bil. Ltd. Şti. olarak alanında öncü birçok üretici firmanın temsilciliğinin yanı sıra tedarikçiliğini yaptığımız firmalarla sizlere en kaliteli ürünleri bütçenize en uygun imkanlarla sağlamayı hedefliyor ve çalışmalarınızın hem projelendirme aşamasında hem de laboratuar sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz altyapı ve desteği konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz ile sizlere ulaştırıyoruz.

 

MEDİTEK R&D Tıbbi Cihaz Sist. Med. Bil. San. Tic. Ltd. Şti.

Bilgiyle Bilimin Hizmetinde..